Dlaczego
z Orient Travel Lublin?
Orient Travel Lublin to biuro podróży, które oferuje szeroką gamę usług turystycznych, w tym organizację wyjazdów krajowych i zagranicznych. Biuro zapewnia kompleksową obsługę turystyczną starając się dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb klientów.
4.5
Na podstawie 50 opinii
powered by Google
Dariusz K.
1 rok temu
W lutym wzięliśmy z żoną udział w wycieczce na Florydę (Miami i Orlando) zorganizowanej przez Orient Travel. Było to wspaniałe doświadczenie, Wszystkie etapy przebiegły doskonale, zobaczyliśmy wiele naprawdę wyjątkowych miejsc i atrakcji. Organizacyjnie wszystko wyszło super! Hotele lotniskowe ale pokoje komfortowe, bardzo dobrze wyposażone, wyżywienie w lokalnych restauracjach, różnych dzięki czemu mogliśmy spróbować wielu potraw, część z nich oferowała niegraniczony bufet. Była też wenezuelska i włoska w samym centrum Downtown Miami. Na miejscu poruszaliśmy się komfortowym klimatyzowanym autokarem. Pilot Pan Artur spełnił z nawiązką nasze oczekiwania a Pani Małgorzata z Biura Orient Travel pomogła ze wszystkim sprawami przed wyjazdem.
Jesteśmy spokojni o nasz kolejny wyjazd z Orient Travel tym razem będzie to Dubaj. Zachęcam do korzystania z usług tej firmy.
Jesteśmy spokojni o nasz kolejny wyjazd z Orient Travel tym razem będzie to Dubaj. Zachęcam do korzystania z usług tej firmy.
Marta Ł.
2 lata temu
Mieliśmy niebywałą przyjemność wziąć udział w wycieczce Wrocław - Karkonosze - Praga zorganizowanej przez Biuro Podróży Orient Travel w ramach projektu "Podróże z klasą". Szkolne wojaże z uczniami okazały się wspaniałą przygodą, która z pewnością zapadnie z pamięci naszej młodzieży. Przewodniczka z przemiłą aparycją i ogromną wiedzą zabrała nas swoimi arcyciekawymi historiami do pięknej Pragi. Jej komentarz podczas zwiedzania był nieoceniony i pozwolił nam w niezwykle ciekawy sposób spojrzeć na to największe w Czechach, a jakże urokliwe miasto. A może by tak Rzym... Dziękujemy i pozdrawiamy!
izabela M.
2 lata temu
Polecam, super organizacja, wszystko według planu.
Renata K.
2 lata temu
Szanowni : Pani Ulu, Panie Witku
w imieniu uczniów, oraz nauczycieli - opiekunów, pragniemy serdecznie podziękować za doskonałą organizację i profesjonalne przeprowadzenie wycieczki Wrocław Praga - w Ramach projektu Podróże z Klasą. Dzięki Państwa zaangażowaniu oraz dbałości o każdy szczegół młodzież mogła cieszyć się wspaniałą przygodą w bezpiecznych warunkach.
Dziękujemy za Państwa troskę o komfort i bezpieczeństwo naszych uczniów oraz za stworzenie przyjaznej atmosfery. Z przyjemnością będziemy polecać Państwa biuro podróży jako partnera w organizacji przyszłych wycieczek szkolnych.
Z wyrazami szacunku,
Renata Kusiuk
wychowawca klasy 2 pge
w imieniu uczniów, oraz nauczycieli - opiekunów, pragniemy serdecznie podziękować za doskonałą organizację i profesjonalne przeprowadzenie wycieczki Wrocław Praga - w Ramach projektu Podróże z Klasą. Dzięki Państwa zaangażowaniu oraz dbałości o każdy szczegół młodzież mogła cieszyć się wspaniałą przygodą w bezpiecznych warunkach.
Dziękujemy za Państwa troskę o komfort i bezpieczeństwo naszych uczniów oraz za stworzenie przyjaznej atmosfery. Z przyjemnością będziemy polecać Państwa biuro podróży jako partnera w organizacji przyszłych wycieczek szkolnych.
Z wyrazami szacunku,
Renata Kusiuk
wychowawca klasy 2 pge
CricketsFarm Hodowla Owadów K.
2 lata temu
Polecam z całego serca biuro podróży, a w szczególności naszą Kochaną Panią Ule🥰 kolejne wczasy to cudnie spędzony czas wszystko zostało zorganizowane w 100%. Pani Ula słucha co dla nas jest najważniejsze i tak wyszukuje oferty. Polecam i do następnego wyjazdu😍
julia L.
2 lata temu
Serdecznie polecamy biuro podróży Orient Travel Lublin! Nasz trzeci wyjazd z tym biurem właśnie dobiega końca, a była to przepiękna tunezja. Ze wszystkim pomogła nam pani Ula, która dobrze wie co klient potrzebuje/wymaga, dzięki czemu wyszukuje najlepsze oferty. Pani Ula jest bardzo kontaktowa i nie wciska wszystkiego na siłę, tylko rzeczywiście pokazuje to co najlepsze i najistotniejsze. Każdy nasz wyjazd był udany i bezproblemowy! Napewno jeszcze nie raz wybierzemy się z tym biurem na wczasy! Polecamy serdecznie!!






